Blaser 8x56

Akcia
Neohodnotené
Značka: Blaser
2 345 € 1 954,17 € bez DPH
Skladom

Špičkový výkon za hlbokého súmraku a noci.
Úplne nový optický prepočet v kombinácii s využitím najväčšej šošovky pre okulár umožňuje výrazne rýchlejšie snímanie obrazu, prináša mimoriadne pohodlný vizuálny zážitok v každej situácii a to aj v prípade, že ďalekohľad nie je v optimálnej pozícii vo vzťahu k vašimi očami.
Vysoká priepustnosť svetla, neutrálna reprodukcia farieb a brilantný, vysoko kontrastný obraz, sú nutnosťou pre optiky používané na lov.
CCC
viacvrstvový náter (Contrast and Color Corrective Coating) zaisťuje obrazový výkon prvotriednej kvality za akýchkoľvek  svetelných podmienok.
Rovnako dôležitá je ochrana vonkajších šošoviek povlakom SLP (Smart Lens Protection)  založená na nanotechnológiách  zaisťujúca  ochranu proti vode a prachu. Umožňuje rýchle odtečenie dažďovej vody,výrazne jednoduchšie čistenie šošoviek.

Dobrá rovnováha je dôležitým kritériom pre ďalekohľady, pokiaľ ide o držanie  ďalekohľadu po dlhšiu dobu bez únavy. Krátky most a ťažisko blízko k okuláru dodáva všetkým Blaser  ďalekohľadom  ideálnu rovnováhu. Horčíková konštrukcia pokrytá dvojfarebným plastom,ovládacie prvky s reliéfom rybých šupín poskytujú spoľahlivú manipuláciu najmä za nepriaznivých poveternostných podmienok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zväčšenie - 8 x
Priemer čočiek - 56 mm
Priemer výstupnej pupily - 7,0 mm
Zorné pole v 1000m - 133 m
Zorný uhol objektívu - 7,6°
Minimálna vzdialenosť zaostrenia - 2,5 m
Dioptrická korekcia +4 /- 4dpt
Výška - 196 mm
Šírka - 153 mm
Hrúbka - 66 mm
Hmotnosť - 1150 g

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalekohľady
Záruka: 2 roky