A.E. Precision HSS .308 Win.

Dostupnosť na požiadanie
Neohodnotené
1 800 € –13 %
JKF8704
1 800 € –13 % 1 550 € 1 291,67 € bez DPH
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Slovenská guľovnica s priamoťažným uzáverom

Detailné informácie

Podrobný popis

A.E.Precision s.r.o.“ bola založená v auguste 2019  na Slovensku v Bratislave, ako spoločnosť špecializujúca sa na výrobu kovových dielcov s vysokou presnosťou vyrobených na CNC strojoch. Neskôr, po získaní príslušnej licencie, sa pôsobnosť firmy zúžila na výrobu dielcov pre civilné ručné zbrane.

V druhej polovici roku 2021. spoločnosť získala licenciu na výrobu zbraní podľa výkresov Steel Action GmbH z Kolína nad Rýnom a začala vyrábať vlastný sortiment zbraní. Licencia zahŕňa možnosť vyrábať celú produkciu  spoločnosti „Steel Action GmbH“ (www.Steel-Action.de). Zvláštnosťou týchto výrobkov je, že patria do triedy „Straightpull – rifle“ s pohybom záveru iba pozdĺž línie výstrelu bez toho, aby sa okolo nej otáčali (priamo ťažný uzáver ); dizajn púzdra obsahuje koľajnicu „Picatinny“.

V súčasnosti je výroba naplno spustená, prebehli testy a bol vydaný
certifikát na výrobu a predaj rady HSS (A.E. Precision) .308 Win. a
odvodené rady  a taktiež rada kalibrov HMS Caliber Series .30-06 Spr.; 8 X
57 IS (Certifikát). Pažby môžu byť orechové (lakované alebo matné) alebo plastové. Používajú sa plazmonitridované hlavne vyrábané firmou Lothar Walther Feinwerkzeugbau GmbH, presnosť pri streľbe na 100 m – do 21 – 27 mm (Skúšobný protokol).

Dodatočné parametre

Kategória: A.E. Precision
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…