Swarovski EL Range 10x42 TA

Neohodnotené
3 480 € 2 900 € bez DPH
Na dotaz

Ďalekohľad s diaľkomerom SWAROVSKI EL RANGE 10x42 TA

 

Dokonalosť medzi ďalekohľadmi z dielne Swarovski Optik

EL RANGE je najnovšou ukážkou inovatívnosti, ktorá je jadrom SWAROVSKI OPTIK. Kombinuje technológiu SWAROVISION s presným meraním diaľky. Rýchlo a presne vďaka presnosti a ostrosti technológie SWAROVISION v celom rozsahu. Ďalekohľad EL Range je možné nakonfigurovať tak, aby vyhovoval vašim špecifickým potrebám a môžete prenášať svoje vlastné balistické údaje spolu s údajmi o tlaku a teplote vzduchu, čo vám umožní presné hodnotenie každej loveckej situácie. Inovatívny asistent sledovania vám pomôže zúžiť oblasť, kde váš posledný výstrel zasiahol cieľ.

Nekompromisné pozorovanie. Model EL Range 10x42 zobrazuje pri sledovaní na veľké vzdialenosti presné detaily vďaka 10-násobnému zväčšeniu.

RANGEFINDER
Ďalekohľad kombinuje najmodernejšiu optiku s presnými meracími funkciami.
Integrovaný indikátor náklonu s jedinečným programom snímania uhla zobrazuje buď upravenú vzdialenosť snímania, alebo uhol. EL RANGE vám poskytne presné merania zo vzdialenosti 10 metrov (10,9 yardov).

PERSONALIZOVANÁ BALISTIKA
Pomocou aplikácie pre smartphone nakonfigurujte ďalekohľad podľa svojich konkrétnych potrieb a individuálnych balistických údajov. Na základe týchto a atmosférických údajov, ako je tlak a teplota vzduchu, vám pomôže strieľať s ešte väčšou presnosťou, pretože spolu s upravenou vzdialenosťou streľby vám poskytne aj počet kliknutí potrebných pre váš puškohľad.

ASISTENT SLEDOVANIA
Integrovaný asistent sledovania výrazne uľahčuje sledovanie vašej koristi tým, že vás navedie na miesto, kde ste vystrelili posledný výstrel. Môžete sa rozhodnúť použiť tento program prostredníctvom svojho telefónu alebo svojho EL Range.

Uvedená cena je vrátane brašne, krytiek objektívu a okuláru, posuvného remeňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

.