A.E. Precision HSS .308 Win.

Neohodnotené
1 800 €
Skladom

Slovenská guľovnica s priamoťažným uzáverom

Detailné informácie

Podrobný popis

A.E.Precision s.r.o.“ bola založená v auguste 2019  na Slovensku v Bratislave, ako spoločnosť špecializujúca sa na výrobu kovových dielcov s vysokou presnosťou vyrobených na CNC strojoch. Neskôr, po získaní príslušnej licencie, sa pôsobnosť firmy zúžila na výrobu dielcov pre civilné ručné zbrane.

V druhej polovici roku 2021. spoločnosť získala licenciu na výrobu zbraní podľa výkresov Steel Action GmbH z Kolína nad Rýnom a začala vyrábať vlastný sortiment zbraní. Licencia zahŕňa možnosť vyrábať celú produkciu  spoločnosti „Steel Action GmbH“ (www.Steel-Action.de). Zvláštnosťou týchto výrobkov je, že patria do triedy „Straightpull – rifle“ s pohybom záveru iba pozdĺž línie výstrelu bez toho, aby sa okolo nej otáčali (priamo ťažný uzáver ); dizajn púzdra obsahuje koľajnicu „Picatinny“.

V súčasnosti je výroba naplno spustená, prebehli testy a bol vydaný
certifikát na výrobu a predaj rady HSS (A.E. Precision) .308 Win. a
odvodené rady  a taktiež rada kalibrov HMS Caliber Series .30-06 Spr.; 8 X
57 IS (Certifikát). Pažby môžu byť orechové (lakované alebo matné) alebo plastové. Používajú sa plazmonitridované hlavne vyrábané firmou Lothar Walther Feinwerkzeugbau GmbH, presnosť pri streľbe na 100 m – do 21 – 27 mm (Skúšobný protokol).

Dodatočné parametre

Kategória: A.E. Precision
Záruka: 2 roky

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie